Program

1. deň (sobota)

 

Po obede príchadzaš s partiou do prístavu a nalodíš sa na palubu. Všetko sme už pripravili. Nemusíš na nič čakať. Nasleduje krátke zoznámenie sa s loďou a bezpečnostnými pravidlami. Večer však odpálime párty v Zadare a potiahneme ju až do rána.

2. deň (nedeľa)

 

Ráno vyplávame z prístavu a podávame raňajky. Postupne začíname plávať k ďalšiemu ostrovu. Zakotvíme a okúpeš sa. Vyjašíš sa s nafukovačkami a paddleboardom. Po vlastných môžeš preskúmať skoro nedotknutú chorvátsku prírodu. Podávame obed. Nabitý novou energiou sa chvíľu potápaš. Preskúmame zopár tyrkysových zátok a nachystáme večeru. Tento krát to bude kľudnejšie ako predošlá noc.

3. deň (pondelok)

 

Hneď z rána sa presunieme na najkrajšiu pláž Sakarun. V nej si užiješ priezračnú vodu, piesočnaté dno a všetky naše atrakcie. Hneď na pláži sa nachádza jedinečný bar. Strávime tu celý deň, naozaj to stojí za to. Nebude chýbať obed ani večera a zopár drinkov. Párty na palube ako sa patrí.

4. deň (utorok)

 

Ráno na Sakarune má svoje čaro. Naraňajkujeme sa a odplávame na ostrov Olib. Po ceste sa zastavíme pri Vraku lodi kde sa môžeš bezpečne potápať. Bude to úžasný vizuálny zážitok. Ak bude priaznivý vietor, pôjdeme na plachty, úplne bez motora. Tak aby si zažil pravú morskú atmosféru. Prenocujeme tu pred najväčšou párty.

5. deň (streda)

 

Prvé čo dnes uvidíš budú pravdepodobne delfíny. Máme namierené na druhé skvelé párty miesto v Chorvátsku: Zrće Beach. Zakotvíme loď v prístave, presunieme sa taxíkmi a odpálime tú najväčšiu párty plavby. Fantastickí DJ-i a nekončiaca noc je len tvoja.

Pozrieť termíny

Vyber si jednu z posledných možností

6. deň (štvrtok)

 

Po párty si doprajeme chillovú plavbu, kúpanie a oddych. Stále sa o teba staráme jedlom 3x denne, dobrou hudbou a super náladou. Užiješ si všetky atrakcie, ktoré máme k dispozícii a vychutnáš život naplno.

Máš záujem o luxusnejšiu plavbu? Poď na SailSoul.sk

7. deň (piatok)

 

Posledný deň na mori, užiješ si znova všetko, čo ťa bavilo najviac. Celá výprava spolu, všetky lode v kruhu a ty si stredobodom zábavy. Nafukovačky, paddleboardy a zátoka len pre nás. Po tme príchod do prístavu. Ak ti bolo málo, opäť môžeme ísť na párty do mesta Zadar. Nekonečno barov a párty nálady. Môžeš tiež ostať chillovať na lodi a rozjímať nad tým, čo všetko si zažil.

8. deň (sobota)

 

Ráno opúšťaš loď a smeruješ domov. Čo sa stalo na lodi, ostalo na lodi. V tvojej hlave a srdci spomienky navždy 🙂 Po ceste sa môžeme zastavíť v národnom parku Plitvička jezera a vychutnať posledné vibrácie Chorvátska. Zažila si oveľa viac, ako si si mohla želať. Tešíš sa ako o tom povieš všetkým kamošom a rodine.

Pozrieť termíny

Vyber si jednu z posledných možností