Čo zažiješ

Úplne odlišnú dovolenku

Zabudni na karimatku, horúce kamene pod nohami a ďalších tisíc ľudí na pláži. Dovolenka na lodi je úplne iný level. Opalovanie na palube je oveľa príjemnejšie, kvôli neustálemu vánku na mori. Na výber je viac tyrkysových zátok, ako len jedna hotelová pláž. A o slobode a voľnosti ani nehovoríme. Kto na lodi nebol, len ťažko si to vie predstaviť. Kto však plavbu už absolvoval, do Chovátska inak nepôjde.

Spoznáš nových ľudí

Na naše plavby chodia jednotlivci, ktorí majú radi nové veci, dobrodružstvo a zážitky. Rovnako tak páry, ktoré chcú zmeniť stereotyp dovolenky v rezorte. No hlavne sa vyjašia aj veľké partie nakoľko počet miest nie je limitovaný. Na jednu loď sa vmestí 8 ľudí + náš dvojčlenný tím. Ak máš teda partiu a je Vás 20, zoberieme len pre Vás 3 lode. Predstav si, že sa stretnú 3 takéto partie doplnené o ďalších členov. To je viac ako 60 ľudí, 8 lodí a atmosféra dostáva úplne iný rozmer.

Zábava a vodné atrakcie

Vlastne si z domu nemusíš skoro nič brať. V balíčku* máme mega nafukovačky v tvare rôznych zvierat a donutov. Paddleboardy, lopty, rakety, plutvy, okuliare a šnorchle. Tým ti ušetríme kopu miesta v taške a tiež veľa peňazí. Na každej lodi máme dostatok vybavenia pre všetkých, takže nudiť sa určite nebudeš. Rovnako tak neustále obnovujeme a dopĺňame naše vybavenie. Chystáme fly board, skúter, wakeboard, kitebaord.

Viac o programe

Pozri si detailné info o plavbe

Sme mladí ľudia ako ty

Nemusíš sa báť, že posádka lode bude nudná a vo veku tvojich rodičov. Naopak! Sme mladí ľudia, robíme čo milujeme a je to poznať. Sme za každú srandu, párty a skúšanie nových vecí. Radi objavujeme nové miesta a spoznávame nových ľudí. S nami sa určite nudiť nebudeš.

Na každej lodi je jeden skipper (kapitán) a pomocník (väčšinou hosteska). Staráme sa o tvoj komfort a bezpečnosť počas celej plavby. Všetky nudné práce robíme za teba (varenie, rozkladanie nafučiek, umývanie a pod.), ty si len užívaš dovolenku. Máme však dostatok skúseností a zmysel pre zodpovednosť. Vieme, čo je bezpečné a sme stále v strehu.

Na obrázku viaže skipper hojdaciu sieť pre posádku. Robíme naozaj všetko čo treba 🙂

3 párty v týždni

Počas týždňa sme aj na pevnine. Nemaj teda obavy o nudnú plavbu. Hneď prvú noc odpálime párty v Zadare. V polke týždňa na Zrće Beach a poslednú noc opäť v Zadare. Je jedno,
či máš rád DJov, živú hudbu, alebo chill s drinkom. Presne vieme kde je aký klub, aby si sa zabavil. Mimo toho na lodi nemáme večierku. Ako dlho sa budeš baviť, záleží naozaj len od partie (a občas susedov v prístave /irónia).

Viac o programe

Pozri si detailné info o plavbe

Strava počas celej plavby

S našim balíčkom* ťa hladného nenecháme. Čakajú na teba výborné raňajky, obedy, aj večere. Jedlá varíme z lokálnych potravín tak, aby chutili všetkým. Tešiť sa môžeš napríklad na cestoviny, sladké cereálne raňajky, praženicu, polievky, pizzu, tortily, zeleninu a ovocie. Pitný režim je rovnako dôležitý a teda minerálky, Cola, Sprite džúsy sú samozrejmosť.

Počas nocovania v prístavoch si môžeš vychutnať aj lokálne reštaurácie, či plody mora. Tie však nie sú súčasťou ceny.

Fotky a videá

Počas plavby stíhame najkrajšie momenty fotiť a natáčať. K dispozícii máme “zrkadlovku”
a GoPro kameru. Na vyžiadanie je možné bezplatne zariadenia aj požičať. Najlepšie zábery potom upravujeme a po plavbe uploadneme na server, aby sa k nim každý dostal.

Ak cestuješ pravidelne, určite vieš, že po návrate domov je najväčšia otrava otvoriť PC a ísť upravovať fotky. Toto všetko spravíme za teba.

Rovnako vieme zabezpečiť výrobu fotokníh aby zábery neostali zabudnuté v počítači.

Tvoja najlepšia dovolenka

Všetko čo si si práve prečítal, je absolútna pravda. Záleží nám na tom, aby každý z plavby odchádzal nadšený a chcel sa vrátiť späť. K veciam pristupujeme vysoko profesionálne a naše služby neustále zlepšujeme. Ak máš záujem o viac informácii,
klikni na baner nižšie a dozvieš sa kompletný program. Ak chceš vedieť ako to na plavbe vyzerá naozaj, zoscrolluj nižšie a pozri náš instagram. Denne pridávame nové fotky a storky. Veríme, že onedlho sa objavíš v našom profile aj ty!

Viac o programe

Pozri si detailné info o plavbe

Máš záujem o luxusnejšiu plavbu? Poď na SailSoul.sk